O nas

Dwa Koguty, które symbolizują witalność i urodzaj to internetowa farma smaku – miejsce w którym możecie Państwo kupić dobre jedzenie. Siedziba firmy, a tym samym główny zakład produkcyjny znajduje się w otulinie Puszczy Bolimowskiej w dolinie rzeki Rawki, która jest rezerwatem przyrody na całej jej długości, z dala od wielkomiejskich aglomeracji.

Oferujemy wysokiej jakości wyroby własne, ale również starannie wybranych lokalnych producentów. Produkty przygotowujemy przede wszystkim w nawiązaniu do tradycyjnych, sprawdzonych receptur. Nasz główny cel to zaoferowanie najlepszych oraz najzdrowszych z dostępnych na rynku wyrobów spożywczych i natychmiastowe dostarczanie ich do naszych klientów. Specjalizujemy się w bezpiecznym transporcie produktów.

Składniki naszych produktów są świeże, naturalne i dostarczane przez lokalnych producentów. W naszej ofercie znajdują się wyśmienite przetwory oraz nabiał, które pochodzą z małych, rodzinnych gospodarstw rozsianych w centralnej Polsce. Współpracujemy z wybranymi, rzemieślniczymi wytwórcami.

Misja

Naszą misją jest bezpieczne dostarczanie odbiorcom wysokiej jakości produktów, głównie wyrobów chłodzonych, dań gotowych oraz zdrowej żywności, a także umacnianie pozycji firmy na rynku krajowym.

Wizja

Pragniemy doskonalić jakość oraz smak oferowanych produktów, a także pracować nad efektywnością naszej działalności, która umożliwi szeroką dostępność oferty. Jednocześnie chcemy być odpowiedzialnym partnerem biznesowym.

Wartości

Kluczowymi wartościami naszej firmy są:

Jakość - jakość ostatecznego produktu, jaki otrzymuje nasz klient oraz jakość obsługi klienta są efektem pracy wielu osób na każdym etapie produkcji oraz dystrybucji. Dlatego kluczowa jest dbałość o szczegóły wykazywana przez każdego pracownika oraz współpracownika.

Zaangażowanie i odpowiedzialność - dzięki zaangażowaniu pracowników w swoje działania, co wynika z odpowiedzialności, możliwe jest właściwe funkcjonowanie naszej firmy. Jako partner biznesowy odpowiedzialnie podchodzimy do naszych kontrahentów.

Szacunek do ludzi i ich pracy - taki sposób planujemy budować i utrzymywać partnerskie relacje z naszymi klientami oraz partnerami.

Producenci

osm.skierniewice.jpg.jpg

Firma specjalizuje się od lat 90-tych w produkcji mozzarelli, czyli niedojrzewającego sera podpuszczkowego z masy parzonej, rodem z południowych Włoch. Wytwarzana ze świeżego mleka krowiego.

lask-jpg.jpg

Regionalny producent wyrobów mlecznych. W ofercie mleczarni znajdują się sery dojrzewające, śmietany, twarogi, mleko, masło, maślanki. Produkty są zdrowe, produkowane według tradycyjnych, niezmiennych od lat receptur.

ucztaserowa.jpg

Uczta Serowa oferuje produkty mleczarskie jakości premium. Sery rzemieślnicze, zwane również zagrodowymi produkowane są przez doświadczonych serowarów, zgodnie z najlepszą sztuką serowarską.